
U srijedu, 17. lipnja, održana je radionica za djelatnice partnerskih organizacija u sklopu projekta Moj prijatelj (pred)školarac kojeg sufinancira Ministarstvo znanosti, obrazovanja i mladih.
Kraj školske godine idealno je vrijeme za podvlačenje crte, ali i za zasluženi trenutak refleksije.
Radionica je bila posvećena razmjeni iskustava, podršci i zajedničkom učenju. Razgovarale smo o projektu, ali i o svemu što nam je protekla školska godina donijela; našim jakim stranama, izazovima i lekcijama koje nosimo dalje.
Hvala vam što zajednički gradimo još snažniju mrežu suradnje!
